Для вас, Батьки

Дитина - дзеркало родини:як у краплі води відбивається сонце,так у дітях відбивається моральна чистота матері і батька.  

                                      В. О. Сухомлинський

Internet для батьків







МАЛЮК СТАВ ПЕРШОКЛАСНИКОМ


Пам`ятки та поради батькам











Шановні батьки! Відвідайте сайт, де багато корисної для вас інформації 

Вимоги до ведення щоденника  

Загальні положення щодо ведення зошита 


Як реагувати на погані оцінки дитини?

   Більшість мам і батьків бажають бачити свою дитину талановитою, розумною і успішною. Але часто ці очікування перетворюються в проблем, а шкільні оцінки малюка стають головною темою розмов в сім’ ї.  
     Подібні бесіди можуть викликати негативні емоції, як у дитини, так і в батьків. Побачивши оцінки в електронному журналі чи в щоденнику своєї дитини, мами і тата в паніці починають вичитувати, сварити та карати малюка. Діти батьків, які часто поводяться  таким  чином, як правило, перестають довіряти дорослим і починають приховувати оцінки. 
Не сваріть дитину за погані оцінки. Навіть якщо вас дуже засмучують погані оцінки дитини в школі, потрібно уникати читання нотацій, необґрунтованих звинувачень, осуду, погроз і покарань. Вашу відкриту негативну реакцію малюк сприйматиме як оцінку своєї особистості. Дайте зрозуміти дитині, що ви любите і приймаєте її, не зважаючи ні на що. 
Не будьте байдужим до поганих оцінок.  Не варто говорити, що шкільні оцінки нічого не варті і наводити приклади двієчників, які в результаті стали успішними людьми. Батькам варто розуміти, що двійки – це «симптоми» тих чи інших проблем в житті дитини. 
 Не виконуйте за дитину завдання. Звичайно, на пояснення досить часто не вистачає часу і здається, що набагато простіше виконати за школяра все домашнє завдання і забути про проблему. Проте це не вихід, оскільки для малюка від такої допомоги не буде ніякої користі.

Як допомогти дитині в приготуванні домашнього завдання




Рекомендації батькам гіперактивних дітей


 У своїх відносинах із дитиною дотримуйтеся «позитивної моделі». Хваліть її в кожному випадку ,коли вона цього заслужила ,підкреслюйте успіхи. Це допоможе зміцнити в дитини впевненість у власних силах.


  Поради батькам замкнутих дітей

     Як потрібно спілкуватися батькам один з одним в сім’ї, 
                         щоб дитина почувалася щасливою
   

1. Створити природні і доброзичливі умови спілкування в сім’ї.

2. Бути тактовними та ввічливими один з одним.

3. Не сваритися та не сперечатися в присутності дитини.

4. Цікавитися справами один одного.

5. Намагатися не критикувати своїх чоловіка чи дружину.

6. Не робити зауважень в присутності дитини.

7. Регулярно сідайте разом за стіл.

8. Обмінюйтесь думками, радьтеся з членами сім'ї, цікавтеся їх думкою.
9. Постарайтеся концентрувати свою увагу на хороших сторонах. Не дуже концентруйтеся на дратівливих звичках вашого супутника життя. Долайте своє роздратування, зверніть увагу на картину в цілому, замініть негативні емоції в своїй свідомості позитивними.
10. Робіть компліменти членам сім'ї.
11. Діліться своїми радощами і печалями. Знання подій, що відбуваються в житті всіх членів сім'ї, створює єдність, оскільки у вас з'являється загальний фундамент для досягнення успіху в майбутньому. 

12. Створити такі умови в сім’ї, при яких дитина бачитиме її в ідеалі.    

















Комментариев нет:

Отправить комментарий